Gabriela Křivánková Pracovní

O MNĚ

Jak to všechno začalo...

Vystudovala jsem VŠE v Praze a už v době svého studia jsem spolupracovala na změnových projektech v Komerční bance, Globusu, Golfyacht Prague. Vedla týmy v Expertní skupině Callisto a Media Solutions. Stála jsem také u zrodu Asociace rodinných firem. 

Podnikání

Před více jak deseti lety jsem stála na pomyslném rozcestí, zda se nechat znovu zaměstnat nebo se dát vlastní cestou. Ve většině firem jsem slýchala, že jsem mladá a překvalifikovaná a že manažerské pozice jsou pro starší. Rozhodla jsem se tedy se šimráním v břiše jít cestou vlastní a spoluzaložila obecně prospěšnou společnost yourchance, která funguje už více jak deset let. Od jara 2019 jsem spolumajitelkou  vzdělávací společnosti.  Plním si jeden ze svých snů v podobě platformy  terapeutické kliniky.

V prvních letech jsem působila v yourchance na pozici ředitelky společnosti a zároveň dělala vše, co bylo potřebné (personalistiku, strategické plánování, marketing, projektové řízení aj.) Pod mým vedením se yourchance umístila v Top 5 neziskovek roku

Po dvou letech fungování yourchance jsem otěhotněla a čekala dceru. Zároveň jsem se chtěla i nadále seberealizovat v profesní oblasti. Díky tomu, že jsme si mohla plánovat svůj čas se Natálka stala vlastně dalším členem našeho týmu, chodila se mnou na všechny schůzky, vymýšlela strategie a prostě byla ve firmě se mnou. A já se z pozice ředitelky stala Předsedkyní správní rady a vedla týmy z této pozice. V současné době se podílím na strategickém řízení, projektovém managementu, marketingu a personalistice. Navíc do našeho firemního týmu přibyl další člen - můj syn. 

Jsem tedy nejen podnikatelkou, ale i maminkou Natálky a Štěpánka a více jak patnáct let partnerkou svému muži.

Ocenění:

Top 5 neziskovka roku

Žena regionu pro Hl. město Praha 2018

  Moje hodnoty:

  • Zdraví - pečuji o své psychické i fyzické zdraví a vedu k tomu i svou rodinu
  • Rodina - je pro mě důležitým stavebním kamenem ke spokojenosti. Pečuji o vstřícné a láskyplné vztahy a vytvářím teplo domova.
  • Seberealizace - potřebuji ji jako další důležitou část života, abych byla spokojená a celistvá. 
  • Osobní rozvoj - dbám o svůj další osobní rozvoj pravidelnými školeními, semináři, četbou knih. 
  • Leadership - vedu lidi i celé týmy, pracuji s nimi na jejich cestě za cíli, jsem pro ně motivací, rádcem, mentorem a vzorem. Zařizuji, aby se děly správné věci.

  Moje talenty:

 • manifestátorka - vidím cíl, zadání a napíšu kroky, které vedou k cíli
 • ochránkyně - vidím malé problémy, než se z nich stanou velké průšvihy
 • detektiv - kladu otázky, které jdou na dřeň, hledám příčinu
 • statistik - mám ráda fakta, tabulky, grafy a čísla

Projekty, na kterých spolupracuji:

Knihy

Články